Wypadające włosy

Jak każda kobieta, tak i ja, chciałam wyglądać jak najlepiej. Na pewne rzeczy nie miałam wpływu, ale jednak to co mogłam, to starałam się w sobie zmieniać. Dużo uwagi poświęcałam więc zarówno swojej cerze jak i włosom. Moja łazienka była wypełniona kosmetykami.

Były wśród nich zarówno kosmetyki do włosów, jak i do twarzy i całego ciała. Jeśli chodzi o włosy, to liczyło się tu przede wszystkim zdanie mojej fryzjerki. Często dawała mi różne rady odnośnie ich pielęgnacji, polecała też stosowne kosmetyki. I to niekoniecznie te, które sama sprzedawała w salonie. Ostatnimi czasy, na wiosnę, poleciła mi doskonały szampon przeciw wypadaniu włosów. Jak wiadomo, włosy po zimie są zazwyczaj osłabione i łamliwe. Moje też takie były. Całą zimę chodziłam w grubej czapce a to niestety nie wpłynęło najlepiej na kondycję włosów. Zaczęły wypadać. Taki szampon powinien więc im pomóc.

Nie pierwszy raz borykałam się z problemami z włosami. Stosowałam też już różnorakie kosmetyki przeciw wypadaniu włosów. Ale tak naprawdę nie trafiłam jeszcze na kosmetyk idealny. Żaden z nich nie był w stanie całkowicie zapobiec temu wypadaniu. Zazwyczaj w takich sytuacjach po prostu szłam do fryzjera i ścinałam włosy aby mieć krótką fryzurkę. Wtedy włosy wydawały się być bujniejsze. Teraz jednak postanowiłam o nie zawalczyć. Oprócz tego szamponu rozważam zakup innych kosmetyków z tej serii.

Szczególnie zainteresowała mnie maska do włosów wypadających. Myślę, że byłaby doskonałym uzupełnieniem tego szamponu. Chyba zdecyduję się na jej zakup. Muszę wszak jakoś ratować te moje włosy. Tym razem nie chcę ich ścinać.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *