Włosy – wyznacznik kobiecości i uczta dla oczu

zdrowe włosy

Jak świat długi i szeroki, niemalże każda kobieta chciałaby mieć piękne włosy. Nie ma chyba takiej, która umyślnie pozbawiałaby się możliwości posiadania bujnej czupryny (wyłączając oczywiście kobiety skinów i panie o lekkiej nierównowadze psychicznej).

Chcemy olśniewać wyglądem, co do tego nie ma najmniejszej wątpliwości. Pragniemy, żeby inni ludzie wodzili za nami wzrokiem – to jest taka nasza próżność, która próbuje powiedzieć: patrz, jaka jestem piękna. Jednym z najważniejszych elementów kobiecej urody są włosy. Długie, zadbane i zdrowe zawsze cieszą oko i dodają nam kobiecości. Jeżeli o nie dbamy, odżywiamy się odpowiednio, stosujemy balsam do włosów z cynkiem i stawiamy na intensywną pielęgnacje między kolejnym myciem, możemy być pewne – po jakimś czasie staną się naszą najpiękniejszą ozdobą. Mówi się, że kobiecie z długimi, zdrowymi włosami nie potrzeba żadnej biżuterii.

Coś w tym jest, pomyślmy tylko, jeżeli spotykamy kogoś o zjawiskowych włosach, to czy zwracamy uwagę na mankamenty jego urody, czy myślimy o tym jak jest ubrany, czy jak białe zęby nam pokazuje? Nie, my patrzymy wtedy tylko na włosy i właśnie dlatego są one takie ważne. Kobiecość to suma kilku podstawowych czynników, jeżeli o nich nie zapomnimy, włosy staną się tą najpiękniejszą z ozdób, którą dodatkowo zawsze będziemy mieć przy sobie. Po pierwsze balsam do włosów z cynkiem, po drugie dużo warzyw i owoców, po trzecie mniej stresu, więcej uśmiechu o oto mamy recepturę na piękne włosy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *